Jelentkezés

Jelentkezz be az Online Bibliaiskola távoktatási rendszerébe!

Elkötelezettek vagyunk abban, hogy az alábbiak szerint folytassuk tevékenységünket:

• Más vallásúak vagy agnosztikus állásponttal jelentkező hallgatók szabad választási jogát tiszteletben tartjuk.
  • Nem folytatunk hitvitákat, nem minősítjük más vallások, felekezetek tanításának tartalmát.
  • A kurzusok elvégzése nem kötelezi a hallgatót bármelyik felekezethez való csatlakozásra vagy bármely vallás hitvallásának elfogadására.
  • Tananyagainkban és mentori tevékenységünkben a Biblia igazságaiban való elmélyülést és a keresztény életgyakorlat megismertetését tűztük ki célul.
  • Belépő hallgatóink adatait a mindenkor érvényes adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük, azokkal semmilyen tekintetben nem élünk a hallgató által kezdeményezett és az Online Bibliaiskola célját és kereteit meghaladó kereteken kívül.
  • Mentori tevékenységünkben a lelkigondozói tevékenységet nem tekintjük elsődleges feladatunknak, de szükség és kérés esetén nem zárkózunk el a biblikus lelki tanácsadástól.
  • A Szentlélek munkájának ma is megtapasztalható voltát képviseljük, így hallgatóinkat imádságban hordozzuk.

Kérdésed van?
Keress minket az alábbi elérhetőségeken:

• E-mail cím: online@online-bibliaiskola.hu
  • Cím: 1183 Budapest Gyömrői u. 89.